Firma ELEKTRO-TECH BUD Domaradzki Kazimierz od 26.04.2007r. świadczy usługi w dziedzinie wykonywania i projektowania profesjonalnych instalacji elektrycznych.
W zakres instalacji elektrycznych wchodzą wszelkie instalacje wymagane dla obiektów typu: biurowego, handlowego, magazynowego, przemysłowego, mieszkaniowego i służby zdrowia; W obrębie instalacji teletechnicznych: systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, instalacje kontroli dostępu, alarmowe i dozorowe CCTV, instalacje przyzywowe , domofonowe, radiowo-telewizyjne i satelitarne, telefoniczne i komputerowe, detekcji tlenku węgla i LPG, oraz inne niskoprądowe.
    Dynamiczny rozwój kadry technicznej oraz parku maszynowego pozwala nam sukcesywnie powiększać grono zadowolonych klientów oraz zdobywać coraz pewniejszą pozycję na rynku. Decydując się na skorzystanie z naszych usług możecie być Państwo pewni rzetelnie wykonanej pracy o czym świadczy bogata lista referencji.
    Jakość prowadzonych robót w branży elektrycznej i automatyki głównie w systemie podwykonawstwa z firmami budowlanymi naszego regionu została doceniona przez PZL-WSK Rzeszów. W ramach tej umowy wykonaliśmy min.: montaż oświetlenia ewakuacyjnego w sześciu budynkach hal produkcyjnych , kanalizację teletechniczną, system CCTV w budynku DEDAL w Polańczyk.
    Firma ELEKTRO-TECH BUD kładzie bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo pracy wyposażając pracowników firmy w nowoczesny osprzęt BHP.
Wszyscy kierownicy i brygadziści naszej firmy zostali przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy i uzyskali certyfikat BHP do Kierowania Zasobami Ludzkimi do przeszkalania pracowników firmy przed przystąpieniem do pracy w zakresie Bezpieczeństwa przy pracy. Posiadamy własny specjalistyczny sprzęt do pracy na wysokości ( wózki podnośnikowe , rusztowania Al. Systemowe ), szeroka grupa pracowników naszej firmy posiada uprawnienia na wózki podnośnikowe.

Firma budowlana ELEKTRO-TECH BUD prowadzi swoje działania głównie na terenie Rzeszowa i Podkarpacia, ale podejmuje również zlecenia w innych województwach Polski.
ELEKTRO-TECH BUD świadczy kompleksowe usługi elektryczne i teletechniczne w realizacji hoteli, obiektów developerskich, handlowych, przemysłowych i produkcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

ELEKTRO-TECH BUD - to jedna z czołowych firm elektrycznych działająca na rynku podkarpackim zajmująca się profesjonalnie kompleksowymi usługami elektrycznymi i teletechnicznymi.

Dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy kompleksową obsługę klienta.